After School

Okul Sonrası Eğitim

“AFTER SCHOOL PROGRAMI” Okul Çağındaki Çocuklarımızın Ders Çalışma Ortamı İhtiyacına Cevap Verebilmek Amacıyla, Başarıya Odaklanmış Olarak Sürdürdüğü “ETÜT EĞİTİMİ” Programı Kesinlikle Değildir.

Amacımız, Öğrencinin Okul Öncesi Ve Sonrasındaki Zamanını En Verimli Şekilde Kullanmasını Koordine Etmek, Eğlenirken Öğrenmesini Sağlamaktır.
After School’un Amacı, Öncelikle Çocukların Başarısını Arttırmak İçin Gerektiği Kadar “Öğretim Desteğini” Vermek (Bir Saat Boyunca) Eğitmen Eşliğinde, çocuklara okulda verilen günlük ödevleri eğitmenlerinin de olumlu desteğiyle sıkılmadan anlayarak ve severek yapmalarını teşvik edip yaptırmaktır.

Sonrasında da Kendi Tercihleri ve Kurgulanmış Etkinlikler Doğrultusunda Sosyal Aktivitelere Yönlendirmektir. Tüm Bunları Yaparken, Çocuk; Yeni Arkadaşlıklar Ve Dostluklar Kurmayı, Kendine Güvenmeyi, Paylaşmayı, Soru Sorarak Çözümler Üretmeyi, Becerilerini Geliştirmeyi, Araştırmayı, Arkadaşları Ve Çevresi İle Olumlu İlişkiler Kurmayı, Yarışmayı, Sportmenlik Ve Centilmenliği, Çevre Bilincinin Gelişmesini, Kendini Özgürce İfade Etmeyi, Etkin Bir Biçimde Çevresiyle İletişim Kurmayı Öğrenecektir.

İşte “After School” Uygulamasının Başarısı Burada Kendini Gösterir. Çocuğunuzu Emanet Edeceğiniz Bu Kurumda Çocuğunuzda Ki Olumlu Değişiklikleri Hemen Fark Edecek, Gelişiminden Memnun Kalacaksınız.
Yunus EMRE’ nin Dizelerinde Olduğu Gibi “Çocuğunuz” Gönüller Sultanı Olmayı, Arkadaşlarıyla Paylaşmayı, Olumlu İlişkiler Kurmayı After School’da Öğrenecektir.

“Yunus Emre Der Hoca
Gerekse Bin Var Hacca
Hepisinden İyice
Bir Gönüle Girmektir”

After School çocukların ruhsal ve bedenen dinlendiği çeşitli aktivitelerin yaşatıldığı bir ortam sunmaktadır. Eğitmen eşliğinde çocuk okulda verilen günlük ödevleri eğitmeninin de olumlu desteğiyle sıkılmadan anlayarak ve severek yapar. (SÜRE / (1) Saat)